Projektowanie wnętrz i mebli

Oferujemy projekty wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych. Decyzja odnośnie zakresu działania jest ustalana indywidualnie.

Projekt Wnętrza

Konsultacje

Planujesz remont i nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy na konsultacje podczas których wspólnie odkryjemy potencjał Twojego mieszkania.

Metamorfoza Mieszkania Na Wynajem

Planujesz wynająć mieszkanie i chcesz, aby wyglądało zachęcająco i było funkcjonale? Twój budżet na remont jest ograniczony? Postaramy się Ci pomóc.

Wystawiennictwo

Twoja firma wystawia się na targach w Polsce lub za granicą? Zaprojektujemy dla Ciebie stanowisko, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie!

Home Staging

Planujesz sprzedać lub wynająć swoje mieszkanie? Pomożemy Ci je odświeżyć i przygotować tak, aby zwiększyć jego szanse na sprzedaż lub wynajem.

elektroniczny certyfikat.png

Projekt Mebli

Meble to nasza rodzinna pasja. Projektujemy, odnawiamy i przerabiamy fotele, krzesła, szafy, komody, półki, stoły i wiele innych. Znajdziesz u nas prawdziwe perełki z lat 60 i nie tylko.

1.

Poznajemy Wasze oczekiwania, potrzeby i preferencje.

Przykładowy schemat naszej współpracy

3.

Powstają konkretne zestawienia materiałów oraz rysunki w detalu łazienek, kuchni oraz wyposażenia.

2.

Tworzymy 2-3 propozycje układu funkcjonalnego mieszkania. Na ich podstawie szukamy jednego, docelowego. Ustalamy styl i charakter wnętrza.

4.

Realizacja. Dodatkowo oferujemy również pomoc w realizacji, lub nadzór autorski nad przebiegiem prac.

IMG_6818.JPG